המלצה על מתווכת ברחובות

 ברוכים הבאים! אני שמחה לארח אתכם באתר הבית של NewHouse

אני שרון מוזס ביטון, בשנת 2006 התחלתי את דרכי בתחום הנדל"ן ללא כל ניסיון וידע. חיפשתי דירה למשפחתי,עם חששות רבים נכנסתי לתחום רחב שנראה מבלבל ומאיים.  לאחר תקופה קצרה של חיפושי דירות ומפגשים עם מתווכים שונים הבנתי שאין לי על מי לסמוך ועלי לרכוש בעצמי ידע רב על מנת שאוכל לבצע עסקה מוצלחת ובטוחה!  כשהתחלתי את הקורס הראשון שלי בהשקעות נדל"ן גיליתי מייד  שהתחום מסקרן ומאתגר אותי מאוד והמשכתי לצבור ידע בתחום על ידי קורסים, סדנאות, קריאה מרובה, ופגישות עם בעלי עסקים מצליחים בתחום. הידע שרכשתי נתן לי את הביטחון לעשות את העסקה הראשונה שלי בהצלחה רבה, עם ההצלחה גברו גם ההנאה והסיפוק ומייד המשכתי וביצעתי עסקאות נוספות עבור משקיעים שונים.  כך צברתי ידע וניסיון רב במכירה וקנייה של נכסים, והבנתי שיש לי יכולת טובה לעזור לאנשים נוספים להכיר את תחום הנדל"ן, לתת להם את הכלים והידע שצברתי ולהקנות להם ביטחון בביצוע עסקאות מוצלחות של קנייה ומכירה.

מכאן הדרך להוצאת רישיון התיווך הייתה מהירה מאוד….

כיום אני מנהלת את NewHouse , אשר עוסקת בתיווך של דירות יד שנייה ושיווק של מגרשים ונכסים חדשים באזור נס ציונה, רחובות, מזכרת בתיה, גדרה והמושבים בסביבה.

המטרה שלנו ב NewHouse  היא לתת לכם את כל הידע שאתם זקוקים לו כדי להיות בטוחים שאתם עושים את העסקה הנכונה!

בשבילי תיווך הוא עסק של תקשורת בין אנשים, של הבנת הרצונות והצרכים של המוכרים והקונים, ומציאת הדרך בה הם יכולים להסכים ולסגור עסקה בצורה הטובה ביותר. תיווך הוא גם עסק של הבנה ואמון בין אנשים, של הגינות אישית ועמידה בסטנדרטים מקצועיים גבוהים, הם אלה שמביאים את התוצאות הטובות ביותר עבורכם הלקוחות .

לצד המחויבות האישית והמקצועיות, יש לי כמתווכת גם סיפוק כאשר אני עוזרת לקונים ולמוכרים לעשות צעד משמעותי בחייהם, למצוא את הבית המתאים להם, לעבור לבית חדש,  להתקדם בחייהם האישים ולהגשים חלום.

אם אתם מעוניינים למכור או לקנות בית, אשמח לעזור גם לכם לעשות עסקה בטוחה.

אתם מוזמנים לצור עמי קשר באמצעות טופס יצירת הקשר.

שלכם,

שרון מוזס ביטון, מנכ"ל

NewHouse

Social Share Toolbar