דירות למכירה ברחובות

את משרד התיווך שלי (NewHouse) פתחתי לפני כ 8 שנים, אז כולם אמרו לי שרוב משרדי התיווך בקושי שורדים את השנה הראשונה, אחרי ששרדתי שנה , אמרו לי שרוב משרדי התיווך סוגרים אחרי שלוש שנים… עברו בנתיים שמונה שנים, בהן גדלנו והתעצמנו, ובשלושת השנים האחרונות עובד איתי גיא בקה  (שהוא גיסי). ותודה לאל… אנחנו עדיין כאן, והרבה בזכות הלקוחות שלנו שיודעים להעריך את העבודה שאנחנו עושים למענם, שחוזרים אלינו שוב ושוב כשהם צריכים עזרה או יעוץ בתחום הנדל"ן, ששולחים  וממליצים עלינו לחברים שלהם. זה מה שנותן לנו את הרצון והכוח לעשות עוד ולהמשיך להשקיע מכל הלב.

אז החלטתי לכתוב היום פוסט קצר שבו אני אומר לכם תודה – לכל הלקוחות שיודעים להעריך, ולהודות ולהיות קודם כל אנשים טובים באמצע הדרך!

וגם אספר בשמחה שהבוקר קיבלתי במייל מכתב תודה מאודי ואביבה שקנו דירה בעזרתנו בשבוע שעבר.

לפני כחודשיים קיבלנו טלפון מזוג מקסים- אודי ואביבה שר, לא היתה לנו הכרות קודמת, הם הגיעו אלינו דרך האתר ובזכות ההמלצות שראו שלקוחות כתבו. הם ביקשו לרכוש דירה ברחובות, ואחרי תקופה ארוכה של חיפוש ובילבול הם כמעט נואשו. לאחר שיחת הכרות ותאום ציפיות התגייסנו לעזור להם בתהליך הרכישה. התוצאה לא אחרה לבוא- תוך חודשיים מצאנו להם את הדירה שרצו. מלבד הסיפוק שבהצלחת העבודה שלנו וקטיפת פרות עמלנו, אנו מרגישים שזכינו לעבוד עם אנשים טובים ! אנחנו מאחלים לכולם סיפוק והנאה מעמל כפיהם. מי יתן וכך נמשיך לשרת את לקוחותנו נאמנה וגם נהנה מהדרך…

 

 

Social Share Toolbar

גם זה יכול לעניין אתכם

קטגוריות: בלוג אישי

השאר תגובה